top of page

CROSSNET pro školy / kluby

Máme individuální cenové plány pro školy a kluby. Ozvěte se nám na email a vymyslíme řešení ideální pro vás.

shop@crossnetgame.eu

Crossnet.cz je výhradním distributorem sportovního náčiní značky CROSSNET pro Českou republiku. Zajišťujeme vše okolo uvedení tohoto nového sportu na český trh a pod hlavičkou České crossnetové asociace organizujeme turnaje a různé další eventy.

 

Crossnet jsme objevili hned na jeho začátku. Martin Mach, který tou dobou žil a trénoval beachvolejbal v USA, viděl spoustu lidí hrát crossnet na plážích v Santa Monice. Ihned mu tato hra učarovala svou pestrostí. Nabízela nespočet taktických a herních variant a měla obrovský potenciál coby pomůcka k trénování volejbalu jak na úrovni školského sportu, tak na úrovni toho výkonnostního. Řekl si, že v České republice, kde má klasický volejbal obrovskou tradici, bude mít tento volejbalový sport úspěch. Po návratu do Čech se spojil se Sašou Mrázem, který je hybatelem českého amatérského volejbalu, a Patrikem Maliosem, beachvolejbalovým hráčem a mediálním specialistou, aby jsme společně tuto revoluční hru dostali do Čech. Po dlouhém vyjednávání se věc podařila a my tak mohli začít šířit slávu toho sportu.

 

Naše vize je rozšířit tento sport po celé republice. Spustit regulérní crossnetovou soutěž a plošně tuto hru coby cvičební pomůcku představit na základních školách. V USA ji k výuce volejbalu a rozvíjení pohybových schopností využívá více než 10 000 škol a my věříme, že v České republice bude mít minimálně stejný úspěch.

Děkujeme, ozveme se!

bottom of page